HİZMETLERİMİZ

Fiziksel Güvenlik Değerlendirmeleri

Güvenlik Değerlendirmeleri, mevcut güvenlik programınızı değerlendirmek için mükemmel bir yoldur ve tesisinizde güvenlik iyileştirmeleri yapmadan önce veya belirli bir güvenlik sorununu çözmeye çalışırken atılması gereken ilk adımdır.

Güvenlik Politikaları ve Prosedürleri

Şirketiniz veya kuruluşunuz için kapsamlı yazılı güvenlik politikaları ve prosedürlerine mi ihtiyacınız var?

Güvenlik Planlaması ve Tasarımı

Yeni bir bina tasarlarken veya mevcut olanın yenilenmesini planlarken, güvenliğin tasarım ve planlama sürecinin bir parçası olarak görülmesi çok önemlidir.

Güvenlik Teklif Hazırlığı

AB Güvenlik, güvenlik sistemlerinin, güvenlik görevlilerinin ve diğer güvenlikle ilgili ürün ve hizmetlerin rekabetçi şekilde satın alınmasını sağlamak için müşterilerin (teklif isteği) belgeleri hazırlamalarına yardımcı olur.

Güvenlik Tasarım Standartları

Birden fazla yerde devam eden tasarım ve inşaat projeleri olan şirketler için tesisler arasında tutarlılığı sağlamak için kullanılabilecek Güvenlik Tasarım Standartları geliştirmektedir.

Güvenlik Teklifi İncelemesi

AB Güvenlik, güvenlik sistemi ekipman üreticileri, sistem entegratörleri, alarm şirketleri ve güvenlik acentelerinin tekliflerinin gözden geçirilmesine yardımcı olmaktadır.

Güvenlik Tasarım İncelemesi

AB Güvenlik, tüm fiziksel güvenlik gerekliliklerinin tasarıma uygun şekilde dahil edilip edilmediğini belirlemek için başkaları tarafından hazırlanan mimari tasarım ve inşaat belgelerini gözden geçirmek için hizmet vermektedir.

Ev Güvenlik Değerlendirmeleri

AB Güvenlik, Ev Güvenlik Değerlendirmelerini her tür ve büyüklükteki konutlarda gerçekleştirmektedir. Ev Güvenliği Değerlendirmeleri, evde fiziksel güvenliğin tüm yönleriyle ilgili kapsamlı bir inceleme sunar.

Apartman Güvenlik Değerlendirmeleri

AB Güvenlik, apartmanlar, kat mülkiyeti ve kapılı ve planlı topluluklar dahil çok aileli konut kompleksleri için kapsamlı fiziksel güvenlik değerlendirmeleri sağlar.

Diğer Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Ab Güvenlik, ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerektiğinde gayri resmi olarak hizmet verebilir. Belirli bir sorunu çözmek için yardıma ihtiyacınız varsa veya yalnızca bir dış güvenlik uzmanının görüşünü istiyorsanız, Ab Güvenlik size yardımcı olabilir.

SWITCH THE LANGUAGE